Lankėmės Regitra, VĮ Vakarų Lietuvos, klientų aptarnavimo centro Tauragės padalinyje

Balandžio 18 d. aštuntos klasės mokiniai ir fizikos mokytoja lankėmės Regitra, VĮ Vakarų Lietuvos, klientų aptarnavimo centro Tauragės padalinyje. Komandos vadovas Vidas Štrafėla supažindino su egzaminų automobiliais, motociklais, jų įranga, atsakė į užduotus klausimus. Išklausę pasakojimo, supratome, kad fizikos mokslas labai reikalingas sprendžiant technines problemas. Vėliau, praėję metalo detektoriaus patikrą, pabandėme spręsti teorinio egzamino užduotis. Pasitikrinti žinias buvo labai įdomu. Atsisveikinant visi tarėme: iki susitikimo egzaminuose po kelerių metų!
Dėkojame komandos vadovui ir jo kolegoms už suteiktas žinias, šiltą priėmimą ir saldžias dovanėles.

Elinga Laurinaitytė, 8 klasės mokinė