Žemė – mūsų planeta

Kovo 20 – oji visame pasaulyje minima Žemės diena. Šia diena siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į aplinką, klimato kaitą, neatsakingą vartojimą, taip pat skatinama, kad kiekvienas iš mūsų prisidėtų prie švarios aplinkos išsaugojimo.
Šią datą prasmingai pasitikome ir Tarailių progimnazijoje. Netradicinio ugdymo dienos metu, ryte, buvo iškelta Žemės dienos vėliava, mokiniai atliko kūrybinę užduotį „Mandala“, žiūrėjo filmą „Namai“, dalyvavo viktorinoje, skirtoje paminėti Žemės dieną. Vėliau mokiniai prisijungė prie "Dalyvaujamojo biudžeto dirbtuvės 2024" virtualios aplinkos ir klausėsi paskaitos „Sukčiai mezga tinklus: neįsipink į jų voratinklius“.
Apdovanoti viktorinos nugalėtojai:
Ignas Gavėnia (5 kl.) – I vieta;
Yaroslav Yashchenko (6 kl.) – I vieta;
Vestina Vaivadaitė (7 kl.) – I vieta;
Lukas Gudaitis (8 kl.) – I vieta;
Lukas Žmuidzinavičius (5 kl.) – II vieta;
Pijus Žebelys (6 kl.) – II vieta;
Gabrielė Cverianašvili (7 kl.) – II vieta;
Goda Barčauskaitė (8 kl.) – II vieta;
Deimantas Rimkus (5 kl.) – III vieta;
Deividas Pakutinskas (6 kl.) – III vieta;
Nojus Jurkūnas (7 kl.) – III vieta;
Karina Nausėdaitė (8 kl.) – III vieta.
Buvo apdovanoti ir daugiausia baterijų surinkę mokiniai: penktokai Matas (500 vnt.), Agnė (350 vnt.), Lukas (130 vnt.), Liudas (70 vnt.), Rugilė (60 vnt.), Ignas (50 vnt.), Nojus (50 vnt.), Gustas (9 vnt.); šeštokas Simas (200 vnt.) ir aštuntokas Ovidijus (260 vnt.).

Dėkojame visiems ir sveikiname nugalėtojus.

Eglė Juozaitienė, biologijos, fizinio ugdymo dalykų mokytoja
Edita Kazlauskienė, informatikos ir finansinio raštingumo dalykų mokytoja
Redutė Klimašauskienė, gamta ir žmogus, fizikos dalykų mokytoja