Penktokai dalyvavo ,,Penktokų iššūkyje“

Kovo 4 dieną Martyno Mažvydo lietuvių kalbos mokytojos surengė lietuvių kalbos ir literatūros viktoriną penktų klasių mokiniams, kurią pavadino ,,Penktokų iššūkis“. Į renginį pakvietė iš kiekvienos rajono mokyklos po keturis penktokus. Tauragės Tarailių progimnazijos penktokams atstovavo Liudas Cibulskis, Agnė Jurgutytė, Matas Metlovas ir Gytis Normantas.
Į viktoriną susirinko šešios Tauragės rajono mokyklų penktokų komandos. Dalyvius maloniai nuteikė Martyno Mažvydo mokinių muzikinis sveikinimas bei mokyklos direktoriaus Remigijaus Masteikos linkėjimas ne tik parodyti sumanumą viktorinoje, bet ir susirasti draugų bei smagiai praleisti popietę.
Penktokai varžėsi trijuose viktorinos etapuose. Kiekviename etape dalyviai pasitarę turėjo atsakyti į dešimt klausimų. Pasitelkę ne tik lietuvių kalbos žinias, bet ir išmonę, greitą reakciją, mokiniai sprendė vaizdo ir žodžių grandinėles, minė mįsles, spėjo patarles, taisyklingai rašė žodžius.
Į mokyklą penktokai grįžo gerai nusiteikę, sužinoję įdomių dalykų apie gimtąją kalbą bei apdovanoti padėkos raštais.

Audronė Norkaitytė-Žiauberė, lietuvių kalbos mokytoja