Pasaulio pažinimo olimpiada ,,Mano gaublys

Vasario 27 d. Tarailių progimnazijos 2-4 klasių mokiniai dalyvavo respublikinėje pasaulio pažinimo olimpiadoje ,,Mano gaublys“ 2024. Džiaugiamės nemažu būreliu pradinukų, pareiškusių norą dalyvauti olimpiadoje. Iš 2b klasės dalyvavusių mokinių geriausiai sekėsi Jonui Švedui. Jis surinko daugiausiai taškų – 18 iš 20 galimų. Nuo Jono tik keliais taškais atsiliko  Milantė Tamašauskaitė, Olivija Šatkutė bei  Miglė Naujokaitė. 2a klasėje daugiausiai – 15 taškų – surinko Joris Girskis. Tik keliais taškais mažiau pelnė Dominykas Bagdonavičius, Ugnė Vitkutė, Lėja Gedeikytė.
Iš trečios klasės dalyvavusių mokinių geriausiai sekėsi Gyčiui Keserauskui, jis iš 20 galimų taškų surinko 19.  Taip pat gerai pasaulio pažinimo olimpiadoje pasirodė Gustas Juška ir Andrėja Gonšteinaitė. Jie surinko po 18 taškų.
Iš vyriausių pradinukų, ketvirtokų, 15 taškų iš 20 galimų surinko Rokas Sabaliauskas. Keliais taškais nuo Roko  atsiliko Gustė Rimaitė ir Gabrielė Demenčiūtė.
Džiaugiamės olimpiados dalyvių sėkme ir galimybe jauniesiems mūsų mokiniams pasivaržyti tarpusavyje bei labiau pažinti Lietuvą ir pasaulį.

Nijolė Baublienė, pradinio ugdymo mokytoja