Lietuvių kalbos savaitė

Vasario 12-15 dienomis Tauragės Tarailių progimnazijoje vyks Lietuvių kalbos savaitė, skirta Lietuvių kalbos dienoms paminėti, kurias rengia Valstybinė lietuvių kalbos komisija. „Tam, kad kalba būtų gyva, ją turi kažkas vartoti. Didžiąją įtaką lietuvių kalbai daro toli gražu ne kalbininkai, o tie, kas kiekvieną dieną gatvėje kalba lietuviškai, kas savo vaikus mokome lietuviškai ir tai darome iš meilės, o ne iš pareigos“, – sakė VLKK pirmininkė dr. Violeta Meiliūnaitė.
Pirmadienį 5-8 klasių mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse, trečiadienį žiūrės ir aptars dokumentinį filmą ,,Išsaugokime kalbą“, o ketvirtadienį varžysis protų mūšyje ,,Rašybos labirintais“ Wordwall platformoje. Nugalėtojai bus apdovanoti saldžiais prizais.

Audronė Norkaitytė-Žiauberė, lietuvių kalbos mokytoja