Smagus Lietuvos gimtadienio paminėjimas Tauragės Jovarų pagrindinėje mokykloje

Vasario 8 d., Jovarų pagrindinėje mokykloje vyko rajono mokyklų 5-6 klasių mokinių žaidimas – viktorina ,,Patriotai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Į renginį išsiruošė ir mūsų mokyklos jungtinė komanda, kurią sudarė: Barkauskaitė Rugilė 5 kl., Cibulskis Liudas 5 kl., Jurgutytė Agnė 5 kl., Normantas Gytis 5 kl., Rimkus Deimantas 5 kl., Žebelys Nojus 5 kl., Balčaitytė Guoda 6 kl., Giliūtė Eimantė 6 kl., Lauciūtė Eglė 6 kl., Laugalytė Barbora 6 kl., Laugalytė Gustė 6 kl., Noreika Julius 6 kl., Petrošiūtė Emilija 6 kl., Žebelys Pijus 6 kl. Renginyje taip pat dalyvavo komandos ir iš kitų rajono mokyklų: iš ,,Šaltinio“, ,,Aušros“, M. Mažvydo progimnazijų, Žygaičių ir Skaudvilės gimnazijų ir, žinoma, Jovarų pagrindinės mokyklos jungtinė komanda. Komandos turėjo atlikti linksmas istorijos bei geografijos penktokų užduotis, kartu dainuoti, rungtyniauti, avėdami medines klumpes. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais. Mokiniai ir jų mokytojai išsinešė gerą nuotaiką ir puikias emocijas.

Aušra Norvilienė, istorijos mokytoja