Respublikinio konkurso „Eurų monetos mokinių akimis“ rezultatai

Tauragės Tarailių progimnazija dalyvavo respublikiniame 5-8 klasių mokinių ekonomikos, dailės ir informacinių technologijų kolekcinių ir proginių eurų monetų dizaino konkurse, kuriame šalies mokiniai buvo kviečiami ugdyti ne tik kūrybiškumą, bet ir išreikšti turimas mintis monetos dizaino forma.
Šiandien mokyklą pasiekė šio respublikinio konkurso „Eurų monetos mokinių akimis“ rezultatai. Konkurse mokiniai piešė progines arba kolekcines monetas.
Mūsų mokyklai konkurse atstovavo trys šeštos klasės mokinės: Eglė Lauciūtė, Emilija Petrošiūtė ir Gustė Laugalytė.  Jos piešė progines monetas. Smagu, o kartu ir liūdna, kad iki prizinės vietos Eglei pritrūko tik trijų taškų. Iš dvidešimt šešių dalyvavusių mokinių proginių monetų grupėje pagal rezultatą Eglės darbas liko šeštoje vietoje. Iš 100 galimų taškų mokinės darbas įvertintas 84 taškais. Emilija už savo darbą surinko 78, o Gustė – 68 taškus.
Nuoširdžiai dėkoju mergaitėms už dalyvavimą ir tikiuosi, kad dalyvavimas šiame konkurse papildė jų žinių kuprinę apie finansinį raštingumą.

Edita Kazlauskienė, IT ir finansinio raštingumo mokytoja