Šiandien per anglų kalbos pamoką 8 klasės mokiniai dalyvavo susitikime su Austen Knowler iš Hiustono, Teksaso valstijos, kuris šiuo metu gyvena ir dirba mokytoju Vilniuje. Mūsų progimnazijos draugystė su Austenu prasidėjo prieš 2 metus, kai jis vykdė anglų kalbos asistento veiklas pagal Fulbraito anglų kalbos mokymo asistento programą (Fulbright ETA program).
Šiandien Austenas papasakojo apie Padėkos dienos tradicijas Jungtinėse Amerikos valstijose, buvo įdomu išgirsti jo nuomonę apie išpardavimų karštinę, kuri šiomis dienomis vyksta Amerikoje ir visame pasaulyje. Pakvietus Austeną sudalyvauti Kahoot viktorinoje apie Tauragę, visi nustebome, kiek daug jis žino apie mūsų miestą.
Džiaugiamės, kad mūsų draugystė nenutrūko iki šiol, nes tai yra reta galimybė, kai mūsų progimnazijos mokiniai pamokų metu gali bendrauti su žmogumi, kuriam anglų kalba yra gimtoji. Lauksime kitų susitikimų!

Margarita Bartkienė, anglų kalbos mokytoja