Bendradarbiaujame su Tauragės šeimos gerovės centru

Pavaduotojos Dianos Lebedžinskienės iniciatyva vyksta bendradarbiavimas tarp Tauragės Tarailių progimnazijos ir Tauragės šeimos gerovės centro.
Vakar 7 kl. mokiniai vyko į Šeimos gerovės centrą. Socialinės darbuotojos K. Laurinskaitė ir S. Jučienė  išsamiai papasakojo apie socialinio darbuotojo profesiją bei teikiamas paslaugas šiame centre. Mokiniai apsilankė neįgaliųjų dienos centro patalpose, apžiūrėjo jų sukurtus darbus. Baigiantis susitikimui  socialinės darbuotojos mokinius pakvietė į multisensorinį kambarį. Tai vieta atsipalaidavimui, nusiraminimui bei bendravimui. Apžiūrėjome sensorinį kampą su burbulų vamzdžiu, čia jaukiai ir patogiai mokiniai pasėdėjo ant minkštasuolių. Mokinių dėmesį pritraukė įvairūs šviečiantys objektai bei šviesos stalas. Malonių pojūčių lydimi grįžome į pamokas.

Jolita Žemaitienė, socialinė pedagogė