Edukacija „Vėjo spalva – žalia“

Spalio 16 dieną progimnazijos aštuntokai dalyvavo edukacijoje apie vėjo energetiką „Vėjo spalva – žalia‘. Mokiniai išklausė paskaitą apie elektros kelią nuo vėjo jėgainės iki namų, sužinojo apie vėjo jėgainių plėtrą Tauragės apskrityje. Praktinės veiklos metu konstravo vėjo jėgainės modelį, tikrino jos galingumą ir naudodamiesi virtualios realybės akiniais „apsilankė“ vėjo jėgainės viduje.
Išklausę teorija, atlikę praktinius darbus vyko į vėjo jėgainių parką. Kartu su edukacijos vadovu pabuvojo šalia vėjo jėgainės, kur įprastai draudžiama lankytis.
Ši edukacija suteikė žinių ir įspūdžių apie atsinaujinančią Lietuvos energetiką ir edukacijos vadovas pakvietė aštuntokus ateityje pagalvoti apie energetiko specialybę.

Eglė Juozaitienė, 8 kl. auklėtoja