Vasaros stovyklos ,,Atostogaukime kartu - 9“ akimirkos

Nuo birželio 9 dienos stovykla vyko ikimokyklinukams. Vykome į Pagramančio regioninio parko direkciją. Mus pasitiko kultūrologė Lina, kuri supažindino su ekspozicija. Stovyklautojų laukė užduotys: reikėjo pereiti akmenimis upę, įvardyti paukščių pavadinimus bei kabančių tiltų skaičių Pagramančio regioniniame parke. Vėliau leidomės į žygį, priėjome kabantį tiltą, tačiau ne visiems užteko drąsos jį pereiti. Po to aplankėme įspūdingą Gudlaukio ąžuolą. Pro vieną iš ąžuolo kiaurymių vaikai įlindo į vidų ir klausėsi senolio šlamėjimo. Stovyklautojai žaidė, valgė ant laužo keptus zefyrus. Vaikai džiaugėsi drauge praleistu laiku gamtoje.
Vykome į S. Klymanto gyvūnų prieglaudą. Mus pasitiko auksaspalvis retriveris, kuris nuolat lydėjo stovyklautojus. Vaikus nustebino gyvūnų gausa: stručiai, smauglys, vėžlys, gyvatė, alpakai, jaučiai, arkliukai ir dar gausybė kitų. Apžiūrėję prieglaudos gyventojus, vaikai šeimininkui atidavė augintiniams atvežtus skanėstus. Vėliau juos patys maitino, kalbino ir drąsiai glostė gyvūnus. Grįždami vaikai dalijosi įspūdžius, išreikšdami norą dar ne kartą apsilankyti gyvūnų prieglaudoje.

Jolita Žemaitienė, socialinė pedagogė