Istorinėje viktorinoje – protmūšyje ir Tarailių progimnazijos komanda

Tremties ir rezistencijos muziejus tęsia tradiciją - organizuoja rajoninį bendrojo ugdymo mokyklų 5–8 klasių mokinių istorinę viktoriną-protmūšį apie rezistencinį laikotarpį. Šiais metais pasirinkta tema - „Tauragė Kęstučio apygardoje“. Protmūšyje dalyvavo komandos iš Žygaičių ir Skaudvilės gimnazijų, „Šaltinio“, „Aušros“, Tarailių progimnzijų ir Jovarų pagrindinės mokyklų. Mūsų mokyklos komandą sudarė šie mokiniai: Julius Noreika (5 kl.), Povilas Laugalys (6 kl.), Gabija Normantaitė (7 kl.) ir Robertas Saldukas (8kl.). Renginio metu komandų dalyviai buvo sumaišyti. Mokinių atsakymų rezultatus fiksavo komisija, kurią sudarė Inga Murauskaitė – Tauragės PMMC metodininkė, Antanas Kiniulis – LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės Tauragės Juozo Kasperavičiaus šaulių 702-osios kuopos šaulys, Darius Kiniulis – TKM „Santaka“ direktorės pavaduotojas ir Raimondas Matemaitis – Tremties ir reiztencijos muziejaus vedėjas. Renginio pabaigoje visi mokiniai buvo apdovanoti TKM „Santaka“ padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Aušra Norvilienė, istorijos mokytoja