Gurgu, gurgu į Kaziuko turgų

Pavasaris į mokyklą atkeliavo kartu su tradicine pradinukų Kaziuko muge. Šiais metais ji vyko kovo 3 dieną.
Sporto salė virto margaspalve prekyviete. Ko tik čia nebuvo! Prekystaliai linko nuo įvairiausių saldumynų ir dirbinių, kuriems išgražinti vaikai ir jų tėveliai nepagailėjo nei laiko, nei sumanumo. Galėjai nusipirkti ir paveikslėlį, ir papuošalą, ir skanėstą. Mažieji prekybininkai pasirūpino prekyvietės įvaizdžiu ir labai išradingai reklamavo savo prekes. Buvo ir akcijų, ir galimybė derėtis - kaip tikroje mugėje. Mugėje lankėsi ne tik mokiniai, bet ir tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai. Niekas iš kermošiaus neišėjo be pyragų, malonių smulkmenų ir geros nuotaikos. Vaikai džiaugėsi ir jau kūrė planus, ką gamins kitais metais.
Kasmet mokykloje vykstanti Kaziuko mugė – netradicinio ugdymo diena, nes ugdomi darbiniai įgūdžiai, įgyjami verslumo pradmenys. Be to, mokiniai susipažįsta su liaudies tradicijomis, mokosi bendrauti ir bendradarbiauti.

Laura Rimkuvienė, pradinio ugdymo mokytoja