Netradicinė ugdymo diena

Lapkričio 25 diena mažiesiems mokinukams – netradicinė ugdymo diena. Tad priešmokyklinukai ir pradinukai su mokytojomis Reda Maselskiene, Gabriele Jucikiene, Giedre Kavaliauskiene, Okseda Naujokiene, Nijole Baubliene, Lina Anzeliene, Jolanta Šermukšniene bei šių eilučių autore dalyvavo socialinio emocinio ugdymo programoje „Antras žingsnis”. Vaikai gilino žinias, kaip suprasti kitų žmonių jausmus, valdyti nuotaiką bei kontroliuoti impulsus, susidoroti su frustracija bei kasdienio gyvenimo reikalavimais. Mokinukai gludino socialinės emocines kompetencijas – tai gebėjimai dirbti kartu su kitais, produktyviai mokytis, atlikti svarbiausius vaidmenis šeimoje, bendruomenėje, darbo vietoje. Atliko užduotis, kūrė darbelius grupėse, diskutavo, sprendė aktualius klausimus, kėlė problemas ir bandė jas išspręsti kartu vienas kitam patardami. Užsiėmimų pabaigoje vaikai apibendrino įgytas žinias.

Laura Rimkuvienė, pradinių klasių mokytoja