Respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių tiriamųjų istorijos ir anglų k. darbų konferencija „Senovės palikimo pėdsakai mūsų aplinkoje“

Balandžio 12 d. Nojus Jurkūnas (7 kl.) ir Povilas Laugalys (7 kl.) dalyvavo Respublikinėje bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių tiriamųjų istorijos ir anglų k. darbų konferencijoje „Senovės palikimo pėdsakai mūsų aplinkoje“. Konferenciją organizavo Kauno švietimo inovacijų centras ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija. Konferencija vyko nuotoliniu būdu.
Nojus su Povilu tyrinėjo Baltų pėdsakus Tauragės krašte ir parengė pristatymą anglų kalba (The Heritage of the Balts in Taurage region). Konferencijos metu buvo ugdomos pažinimo, kultūrinė, pilietiškumo, skaitmeninė bei kūrybiškumo kompetencijos. Taip pat buvo vertinama mokinių komunikacinė kompetencija bei viešojo kalbėjimo gebėjimai. Visiems konferencijos dalyviams bus atsiųsti padėkos raštai.
Džiaugiamės, kad mokiniams pavyko susidoroti su jauduliu ir sėkmingai pristatyti savo tiriamąjį darbą anglų kalba. Dėkojame organizatoriams už suteiktą galimybę!

Aušra Norvilienė, istorijos mokytoja
Margarita Bartkienė, anglų k. mokytoja